Girişimcilik Kulübü

İTÜ Çizginin Dışındakiler II

Başlangıç Tarihi 26 Ekim 2018 11:00
Bitiş Tarihi 26 Ekim 2018 17:30
Yer Süleyman Demirel Kültür Merkezi
Etkinlik Türü Konferans
Katılım Türü Herkese Açık

Niçin Çizginin Dışındakiler? 

 

Başarılı insanlar için anlatılan hikayelerde onların zeki ve hırslı oldukları söylenir. Bu çoğu zaman doğru olsa da onların hikayeleri görünenden çok daha karmaşıktır ve onları anlayabilmemiz için daha yakından bakmamız, daha dikkatli dinlememiz ve anlattıkları üzerine daha iyi düşünmemiz gerekir. Bu hikayeleri daha iyi anlamak, onlara daha yakından bakmak ve perspektifimizi genişletmek için İTÜ Girişimcilik Kulübü olarak düzenledikleri bir etkinliktir.

 

Herkesin içten içe yazmak istediği bir hikaye vardır. Kendi içinden gelen cılız bir sestir bu. Ona kulak vermek çoğu zaman mümkün olmaz. O bize: “Çizginin dışına çık!” der.” Kendin ol.”, “Sınırlarını kendin belirle.” Hayat koşuşturmasında bu mümkün olmayabilir. 

 

Onların bu etkinliği düzenlemekteki amacı biraz da bu: Farkındalık yaratmak, cesaretlendirmek ve ilham olmak. Bırakalım da herkes kendi çizgisini kendi çizsin. Bırakalım da “Tutkuları gelecekleri olsun.”

 

26 Ekim günü İTÜ Ayazağa Kampüsü SDKM'de gerçekleşecek etkinlikte farklı branşlarda (gezgin, aşçı, iş dünyası gibi) "Çizginin Dışı" pek çok konuşmacı bu etkinlikte olacak. 

 

Açıklanan konuşmacıları takip etmek, kayıt olmak ve geçen yılki "Çizginin Dışındakiler"in nasıl geçtiğine göz atmak isterseniz http://www.cizginindisi.com/ adresini ziyaret edin.

Girişimcilik Kulübü

Aşk Para Girişim - Yarışma

Girişimcilik Kulübü

Salı Toplantısı

Girişimcilik Kulübü

Tanışma Çayı

Girişimcilik Kulübü

''Women-Led Startups'' zirvesi

Girişimcilik Kulübü

Tanışma Toplantısı