Selamlaaaar. Bayram tatili dönüşü ilk tartışma etkinliğimiz için seçtiğimiz filmimiz Perfect Blue. Animelerin çılgın çocuğu Satoshi Kon'un yönettiği, 1997 yapımı bu eser, bazı sahneleriyle, Requiem For A Dream ve Black Swan gibi ünlü filmlere ilham olmuş gelmiş geçmiş en kaliteli anime filmlerinden biri. Bu başyapıtı bizimle tartışmak isterseniz aşağıdaki kısacık formu doldurmanız yeterli.
![](/uploads/2024/04/6620069d7c60e.jpg)
'Perfect Blue' Film Tartışması
Başlangıç Tarihi | 18 Nisan 2024 19:00 |
---|---|
Bitiş Tarihi | 18 Nisan 2024 21:00 |
Konum | Kadıköy Kültür Sanat Evi |
Etkinlik Türü | Söyleşi |
Giriş Bilgisi | https://forms.gle/TxWUtK5UHTGvoYg56 |