8. Bilişim Teknolojileri Zirvesi İTÜ'de

Teknoloji gurularının heyecanla beklediği 2008'de düzenlenmeye başlayan Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) 4-5 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde düzenlenecek.

8.Bilişim Teknolojileri Zirvesi için geri sayım başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ, 4-5 Aralık tarihinde Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), Dijifikir ve İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödül Töreni.Zirvedeki oturumlarda, aralarında Aslanoba Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba, Lidyana kurucusu ve CEO'su Hakan Baş, Endeavor Yönetim Kurulu üyesi Alp Saul, Inveon kurucu ortağı ve CEO'su Yomi Kastro, HotelRunner Kurucu ve CEO'su Ali Beklen, Netmarble Avrupa,Ortadoğu ve Afrika CEO'su Barış Özistek gibi çok sayıda konuşmacı yer alacak.

BT Alanı, bilişim sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren kuruluşları tek bir organizasyonda buluşturmasının yanında, girişimcilerin gereksinim duyduğu networking için uygun bir ortam sağlamaktadır. Bunun yanında firma ürünlerinin, kampanyaların doğrudan kullanıcıya ulaştırılmasını ve geri bildirim alınmasını da mümkün kılmaktadır. Katılımcılar, BT Alanı’nda bilişim dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olacakları gibi yeni teknolojileri de deneme imkânı bulacaktır.

 Her yıl olduğu gibi BTZ 2015’te de sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan sanat, spor ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra en etkili sosyal medya markaları, sosyal medyayı en başarılı kullanan resmi kurum, sivil toplum örgütü halk oylaması sonucunda belirlenerek 5 Aralık akşamı düzenlenecek törende ödüllendirilecektir. Geçtiğimiz yıllarda ödül alan isimlerden bazıları; Demet Akalın, Hayko Cepkin, Serenay Sarıkaya, Muharrem İnce, Model, Buse Terim, Fettah Can, Ezgi Mola, Ahmet Kural, Can Dündar, Ahmet Mümtaz Taylan, Sinan Güler, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Naz Aydemir, Batesmotelpro, Ahmet Hakan Coşkun, Rahşan Gülşan ve daha birçok değerli isim, marka ve kampanya.

Sosyal Medya Ödülleri halk oylaması 29 Kasım'a kadar devam edecektir! 

Oy vermek için: http://sosyalmedyaodulleri.com/?ref=fb

8.Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nde ikincisi gerçekleştirilecek olan Dijifikir, genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak. Yarışmaya katılmak için hiçbir şart yok! Öğrenci olmanız ya da olmamanız fark etmez, gerçekleşmesini istediğiniz bir E-İş fikrinizin olması yeterli. Son başvuru tarihi 27 Kasım olan DijiFikir’e başvurunuzu www.dijifikir.org üzerinden yapabilirsiniz. 

Zirveye kayıt için www.btz.org.tr adresini ziyaret edebilir ve online olarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

AVM artık Arı Mola İTÜ Çekirdek finali BIGBANG'15 sonuçlandı

Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı İTÜ’de ders verecek

Fakülteler arası futbol turnuvasında ilk düdük çaldı

İTÜ Rover Takımı, şimdi TRT Belgesel'de

13. Temiz Enerji Günleri: "Paint The Town Green"

arı24 yazılım ekibi yeni ekip arkadaşlarını arıyor!