BEST yaz kursları başlıyor

Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinde, iletişim, ortaklık ve öğrenci değişimleri ile geleceğin mühendisleri ve yöneticilerinin eğitimini tamamlayıcı yönde çalışmalar yapmakta olan BEST (Board of European Students of Technology)  yaz kursları başvuruları başlıyor!

BEST kursları Avrupa’nın bir çok ülkesinde bulunan  üniversitelerdeki yerel BEST grupları tarafından düzenlen bir öğrenci etkinliğidir. Amaç katılımcı öğrencilerin kendilerini akademik ve teknik anlamda geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Akademik katkısının yanı sıra  BEST tarafından düzenlenen bu kursların başka bir hedefi de öğrencilere misafir edildikleri ülkenin kültürünü tanıma fırsatı yaratmaktır.

İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış olmak üzere 4 mevsim düzenlenen kursların her biri ortalama 7 ila 10 gün sürmektedir. Başvurular resmi web sitesi  üzerinden  yapılmakta ve başvuru şartı olarak BEST üyesi olmak aranmamaktadır. İçerik bakımından 2’ye ayrılmaktadır: BEST Courses on Career Related Skills ( Kariyer Odaklı Beceriler ile ilgili BEST Kursları) ve BEST Courses on Technology (Teknoloji ile ilgili BEST Kursları).

Son başvuru tarihi 22 Mart olan kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Bir kulüp binlerce hayat İTÜ'de NFL esintileri

İTÜ yurtlarında bu dönem neler oldu?

İTÜ'de finaller başka: Havuzda ayva ve VPN ayarı

Günlerden İTÜ'250

Seçim 2023: İTÜ'lüler ikinci turda hangi adaya oy verdi?

İTÜ'de final sınavları online olacak