İTÜ Quidditch iki takım ile şampiyonaya gidiyor

İTÜ'nün Honeybees (A takımı) ve Bumblebees (B takımı) takımları quidditch turnuvasına gidiyor. 15-16 Ekim'de  Ankara'da düzenlenen turnuvaya Bilkent Üniversitesi ev sahipliği yapıyor.

Takım sayısı arttı

Geçen yıla göre takım sayısının arttığı turnuvada 14 takım şampiyonluk için yarışacak. Honeybees (İTÜ), Bumblebees (İTÜ), Hacettepe Phoenix, ODTÜ Hippogriffs (A takımı), ODTÜ Hippogriffs (B takımı), ODTÜ Hippogriffs (C takımı), METU Unicorns, BOUN Centaurs (A takımı), BOUN Centaurs (B takımı), Shades Quidditch (Uludağ Üniversitesi), Black Bears (Gazi Üniversitesi), Bilkent Foxes, Uludağ Aragogs, METU Minicorns takımları turnuvaya katılırken Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Işık Üniversitesi ve Gebze Üniversitesi takımları hazır olmadıkları için bu turnuvaya katılamıyor.

İlk ikiler direkt finale gidecek

Turnuvadaki maçlar 3 grup halinde gerçekleştirelecek ve her grubun ilk ikisi direkt olarak finallere gidecek. Her grubun üçüncüsü ve en iyi dördüncü kendi aralarında play-off oynadıktan sonra kazanan 2 takım finallere kalacak. Finallerde 8 takım yer alacak. Çeyrek final, yarı final ve son olarak final ile turnuvanın şampiyonu belli olacak.

İlknur Köseoğlu CERN School of Computing The Main School'da Kampüste aşırı hız kazası

İTÜ Rektörlüğü Kütüphanesi yeni dönemde açılıyor

İTÜ Kimya Bölümü öğretim üyesi Yusuf Yağcı hayatını kaybetti

İTÜ Makina Fakültesi öğrencisi Erdem Akın hayatını kaybetti

İTÜ Denizcilik Fakültesi'nde havuz dersleri açılmadı

Öğretim görevlileri ödevlerini son teslim tarihine yetiştiremedi