İTÜ EMK iPhone ve iPad İçin Mobil Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

İTÜ EMK; iPhone ve iPad cihazlar üzerinde programcılığa meraklı olan ve bu konuda herhangi bir eğitimi olmayan herkes için "Sıfırdan Başlayacaklar İçin Mobil Yazılım Uzmanlığı Eğitimi" başlatıyor. Herkese açık olan bu eğitimde programlama eğitimleri en temelden başlayacak. 3 bölümden oluşacak ve 3 ay sürecek eğitimin ardından katılımcılar birer "mobil yazılımcı" olacaklar. 

 

Bu eğitimle iPhone ve Ipad yazılımları geliştirmeyi alanında uzman eğitimcilerden sıfırdan başlayarak öğrenebilirsin!

23 Şubat-12 Mayıs tarihleri arasında 12 hafta boyunca haftada 2 gün ve her gün 2.5 saat olarak yapılacak eğitim, haftasonları saat 17:00 ile 19:30 arasında İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi'nde yapılacak.

*Eğitim ücreti 180 TL X 4 Taksit şeklindedir. 
*1. Taksit kayıtla birlikte banka üzerinden yapılacak olup geri kalan 3 taksit için 11-15 Şubat'tan başlayarak ay ay kredi kartı ile çekim imkanı sağlanacaktır.

*Kayıtlar 10 Şubat'a kadar uzatılmıştır

*Kontenjan sınırlıdır.

*Eğitim İçin Öğrenciler kendi dizüstü bilgisayarlarını getireceklerdir.(Bu bilgisayarlar windows veya MacOS işletim sistemine sahip olabilirler.)

Kayıt İçin: egitim@ituemk.org adresine kişisel bilgilerinizi, size ulaşabileceğimiz telefon numarası ile birlikte kayıt olmak istediğinizi belirten bir e-posta atmanız yeterli. 

Sorularınız İçin: egitim@ituemk.org adresine size ulaşabileceğimiz telefon numarası ile birlikte merak ettiğiniz soruları gönderebilirsiniz.

Facebook grubu: 
https://www.facebook.com/groups/138960899606522

 

İTÜ'den Diyabet Hastalarına Umut Işığı İTÜ24 Genel Yayın Yönetmeni İTÜ Mezunları dergisi Mühendisname'de

Olaylı gecenin ardından Rektör Koyuncu'dan açıklama

MED'de olaylı gece: Öğrenciler ve güvenlikler karşı karşıya

İTÜ eski rektörünün aracıyla kampüse girişi engellendi

İTÜ Geliştirme Vakfı burs başvuruları 29 Ekim'e kadar devam ediyor

QS World University Ranking 2022 dereceleri açıklandı