İTÜ tarihinde bir ilk başlıyor

İTÜ tarihinde yapılacak ilk kulüpler arası futbol turnuvası 26 Mart'ta başlıyor. KSB ve Girişim Kulübü işbirliği ile düzenlenen turnuva haftasonları olmak üzere 3 hafta boyunca sürecek. Aralarında Mühendisliğe Hazırlık, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları,  Yatırım gibi kulüplerin bulunduğu 16 kulübün maçını izleyeceğimiz turnuvada ayrıca, engelsiz kampüs hareketine dikkat çeken Görme Engelliler Maçı, Sarıyer Takımı Maçı ve karma takımların maçları yer alıyor.

Ayrıntılı program:

 

    Tarih ve Saat Hakemler
Açılış Maçı Görme Engelli Takımı Gösterisi 26.03.2016 C.tesi 14:30-15:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
Açılış Maçı Sarıyer Takımı -- İtü Takımı 02.04.2016 C.tesi 14:30-15:30 Caner Şeker
       
       
    Tarih ve Saat Hakemler
Karma Maç 1 Takım '13 -- Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Kulübü 27.03.2016 Pazar 14:30-15:30 Mehmet Ataseven
Karma Maç 2 Takım '13 -- KSB Temsilcileri 03.04.2016 Pazar 14:30-15:30 Tuna Ülker
Karma Maç 3 Girişimcilik Kulübü - Çekirdek Takımı 10.04.2016 Pazar 14:30-15:30 Caner Şeker
       
       
Grup Maçları A Grubu Tarih ve Saat Hakemler
  Mühendisliğe Hazırlık Kulübü -- Halk Bilimleri ve Sanatları Kulübü 26.03.2016 C.tesi 15:30-16:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  Aydınlanma 1923 ADK Kulübü -- Kontrol ve Otomasyon Kulübü 26.03.2016 C.tesi 16:30-17:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  Mühendisliğe Hazırlık Kulübü -- Kontrol ve Otomasyon Kulübü 27.03.2016 Pazar 17:30-18:30 Mehmet Ataseven
  Kontrol ve Otomasyon Kulübü -- Halk Bilimleri ve Sanatları Kulübü 02.04.2016 C.tesi 15:30-16:30 Caner Şeker
  Mühendisliğe Hazırlık Kulübü -- Aydınlanma 1923 ADK Kulübü 02.04.2016 C.tesi 19:30-20:30 Caner Şeker
  Aydınlanma 1923 ADK Kulübü -- Halk Bilimleri ve Sanatları Kulübü 03.04.2016 Pazar 15:30-16:30 Tuna Ülker
       
  B Grubu Tarih ve Saat Hakemler
  IEEE -- Meteorolojik Araştırmalar Kulübü 26.03.2016 C.tesi 17:30-18:30 Caner Şeker
  Girişimcilik Kulübü -- Jeofizik Mühendisliği Kulübü 26.03.2016 C.tesi 18:30-19:30 Caner Şeker
  IEEE -- Jeofizik Mühendisliği Kulübü 27.03.2016 Pazar 19:30-20:30 Mehmet Ataseven
  Meteorolojik Araştırmalar Kulübü -- Jeofizik Mühendisliği Kulübü 02.04.2016 C.tesi 17:30-18:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  IEEE -- Girişimcilik Kulübü 02.04.2016 C.tesi 20:30-21:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  Girişimcilik Kulübü -- Meteorolojik Araştırmalar Kulübü 03.04.2016 Pazar 16:30-17:30 Tuna Ülker
       
  C Grubu Tarih ve Saat Hakemler
  UUMK -- Stratejik Araştırmalar Kulübü 26.03.2016 C.tesi 19:30-20:30 Mehmet Ataseven
  Yatırım Kulübü -- Stratejik Araştırmalar Kulübü 27.03.2016 Pazar 15:30-16:30 Tuna Ülker
  UUMK -- Gezi Kulübü 27.03.2016 Pazar 18:30-19:30 Tuna Ülker
  Yatırım Kulübü -- Gezi Kulübü 02.04.2016 C.tesi 16:30-17:30 Tuna Ülker
  UUMK -- Yatırım Kulübü 03.04.2016 Pazar 17:30-18:30 Yunus Alkandağı
  Gezi Kulübü -- Stratejik Araştırmalar Kulübü 03.04.2016 Pazar 18:30-19:30 Yunus Alkandağı
       
  D Grubu Tarih ve Saat Hakemler
  Arı Teknoloji Geliştirme Kulübü -- Uluslararası Öğrenci Kulübü 26.03.2016 C.tesi 20:30-21:30 Mehmet Ataseven
  Jeodezi ve Fotogrametri Kulübü -- Uluslararası Öğrenci Kulübü 27.03.2016 Pazar 16:30-17:30 Yunus Alkandağı
  Arı Teknoloji Geliştirme Kulübü -- Elektrik Mühendisliği Kulübü 27.03.2016 Pazar 20:30-21:30 Yunus Alkandağı
  Jeodezi ve Fotogrametri Kulübü -- Elektrik Mühendisliği Kulübü 02.04.2016 C.tesi 18:30-19.30 Tuna Ülker
  Arı Teknoloji Geliştirme Kulübü -- Jeodezi ve Fotogrametri Kulübü 03.04.2016 Pazar 19:30-20:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  Elektrik Mühendisliği Kulübü -- Uluslararası Öğrenci Kulübü 03.04.2016 Pazar 20:30-21:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
       
    Tarih ve Saat Hakemler
ÇEYREK FİNAL A1 vs C2 (1) 09.04.2016 C.tesi 14:30-15:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  B1 vs D2 (2) 09.04.2016 C.tesi 15:30-16:30 Ahmet Emin Saraçoğlu
  C1 vs A2 (3) 09.04.2016 C.tesi 16:30-17:30 Mehmet Ataseven
  D1 vs B2 (4) 09.04.2016 C.tesi 17:30-18:30 Mehmet Ataseven
       
    Tarih ve Saat Hakemler
YARI FİNAL (1) vs (3) 09.04.2016 C.tesi 18:30-19:30 Caner Şeker
  (2) vs (4) 09.04.2016 C.tesi 19:30-20:30 Caner Şeker
       
       
    Tarih ve Saat Hakemler
FİNAL   10.04.2016 Pazar 15:30-16:30 Mehmet Ataseven
       
Rektörlük seçimlerinden dolayı İTÜFEST iptal mi edilecek? İTÜ yine farkını gösterdi

Olaylı gecenin ardından Rektör Koyuncu'dan açıklama

MED'de olaylı gece: Öğrenciler ve güvenlikler karşı karşıya

İTÜ eski rektörünün aracıyla kampüse girişi engellendi

İTÜ Geliştirme Vakfı burs başvuruları 29 Ekim'e kadar devam ediyor

QS World University Ranking 2022 dereceleri açıklandı