Bugün saat 3 sularında Merkezi Derslik Binası'nda İTÜ öğrencilerini çok şaşırtan bir gelişme yaşandı. MED Kantin'e ve kahve işletmelerinden MOC'a Sarıyer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından mühür vuruldu. Konu hakkında öğrencilere bir açıklama yapılmamışken Sarıyer Belediyesi'nden bu iki işletmenin ruhsatsız işletildiğini, bu nedenle mühür vurulduğunu öğrendik. İTÜ öğrencileri tarafından belki en yoğun talepleri gören bu iki işletmenin geleceği şu an için belirsizliğini koruyor.