Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

13. Makinistanbul Zirvesi

Başlangıç Tarihi 05 Mart 2018 10:00
Bitiş Tarihi 07 Mart 2018 20:00
Yer Gümüşsuyu Kampüsü
Etkinlik Türü Zirve
Katılım Türü Herkese Açık

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübünün bu yıl 13. kez düzenleyeceği mesleki gelişim zirvesi “Makinistanbul” 5, 6, 7 Mart 2018 tarihlerinde İTÜ Gümüşsuyu Yerleşkesinde.

TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş ana sponsorluğundaki 13. Makinistanbul, “Geleceğinle Arandaki Köprü” sloganıyla geliyor. Katılımcılara, kariyer hedeflerini belirleme, geleceklerine yön verme, yetkinliklerini test etme, başarıya giden yolda önlerindeki engelleri yıkma, gerçeklerini hayallerine yaklaştırma fırsatlarını sunuyor. 

13. Makinistanbul, alanlarında uzman kişilerin vereceği seminerler, sektörlerde teknoloji trendleri konulu paneller ile öğrencilerle iş dünyasının liderlerini buluştururken, ödüllü mühendislik yarışmaları, case studyler, workshoplar, ürün simülasyonları ile de misafirlere bilgi birikimlerini, mühendislik becerilerini, yönetim yeteneklerini test etme, teorik eğitimlerini pratiğe dökebilme imkanını tanıyor. Aynı zamanda organizasyon boyunca İTÜ Gümüşsuyu Yerleşkesi koridorlarını dolduracak, katılımcı firmaların açacağı, öğrenciler için bireysel gelişimleri, kariyer hedefleri hakkında bilgi alışverişi yapabilecekleri sıcak ve samimi ortam anlamına gelebilecek standlarda mühendis adayları ve profesyonellerin bir araya gelmesi sağlanmaktadır.

13. Makinistanbul, katılımcılarına üniversite hayatları boyunca başka hiçbir yerde edinemeyecekleri tecrübeleri, asla yakalayamayacakları fırsatları sunmaktadır. Yarışma temelli etkinlikler ile öğrenciler mühendislik becerilerini test ederken; şirketler, işe alım sürecinde gerçekleştirdikleri mülakatları farklı bir formatta, yaptıkları gözlemlere dayanarak gerçekleştirebilme, potansiyel çalışanlarını yakından tanıyabilme olanağını bulmaktadır. Şirketlerin, faaliyet gösterdikleri alanlarda yaptıkları çalışmaları, ürünlerini, ürünlerinin çalışma prensiplerini, gelişen teknoloji ile beraber sistemlerinin uğradığı değişiklikleri öğrenciye aktarma fırsatı konumundaki ürün simülasyonları, özellikle kariyerlerine AR-GE departmanında çalışmalar yaparak devam etmek isteyen öğrenciler için kaçırılmaması gereken fırsatlar niteliğinde. 

13. Makinistanbul Sponsorları :
Ana Sponsor
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş

Platin Sponsor
Roketsan A.Ş.

Altın Sponsorlar
BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
General Electric
Honda Türkiye A.Ş.
OYAK Renault Otomobil Fabrikaları A.Ş.
TEI
Tırsan Solutions
Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş.

Paydaş Firmalar
Arçelik Group
EYS Makina
Kibar Holding
Mapa
Vaillant Isı Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Bazı şirketlerin sponsorluk türü belirlenmemiş olup kesinleşince liste düzenlenecektir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için, epgik.com sayfası üzerinden, bilgi@epgik.com mail adreslerinden ve tüm sosyal medya hesaplarından (@epgik) ulaşabilirsiniz. 

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

Tanışma Toplantısı

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

Tanışma Toplantısı

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

Sanayide Dijital Dönüşüm: Veriden Verimliliğe

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

16. Makinistanbul

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü (EPGİK)

Tanışma Toplantısı