Yusuf Tolunay
Son 180 günde 0 haber

Frizbi Teknik'ten namağlup şampiyonluk

İTÜ Frizbi Teknik takımı 26-27 Nisan tarihlerinde ODTÜ'de düzenlenen Koç Spor Fest kapsamında katıldığı Üniversitelerarası Ultimate Frizbi Şampiyonası'nda, hiç yenilgi yaşamadan  şampiyon olarak İTÜ'lüleri gururlandırdı.

Finalde Boğaziçi Üniversitesi'ni yendiler

Frizbi Teknik Takımı oynadığı grup maçlarında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, Bilgi, Sabancı, Bilkent ve Koç Üniversitelerini yenerek mağlubiyetsiz olarak çeyrek finale çıktı. Yeditepe Üniversitesi ile oynadığı  çeyrek finalde de galip gelerek yarı finale çıkan Frizbi Teknik takımımız, yarı finalde ODTÜ'yü de 7-4'lük bir skorla mağlup etti. Final maçında Boğaziçi Üniversitesi'ni 9-2'lik skorla mağlup eden İTÜ Frizbi Teknik, namağlup bir şekilde şampiyonanın galibi oldu.

Pek çok üniversite yarıştı

2006 yılından bu yana  düzenlenen Koç Spor Fest, bu yıl 181 üniversiteden 26.000’den fazla sporcunun 57 farklı branşta mücadelesine sahne oldu. Maçların yanı sıra müzik, saha etkinlikleri ve konferanslarla zenginleşen etkinlikte, öğrenciler keyifli zaman geçirdi.  Birçok üniversiteden öğrenci ve takımların katıldığı organizasyona ise bu sene ODTÜ ev sahipliği yaptı.

İTÜ'de Starbucks fiyatına otomat kahvesi Merkezi spor salonu tadilata mı alınıyor?

Rektör Koyuncu'dan sosyal medyada engel operasyonu

İTÜ'de balık istifi yurt düzeni

İTÜ lisansüstü öğrencisi Bahtiyar Can Karamanlı vefat etti

İTÜ'lülere derslerde yardımcı olacak tablet önerileri

YKS'de dereceye girenlere İTÜ'den burs ve başarı ödülleri