Orienteering Kulübü ve Orienteering Kulübü

Belgrad Ormanı Antremanı

Başlangıç Tarihi 25 Eylül 2016 08:00
Bitiş Tarihi 25 Eylül 2016 13:00
Yer Belgrad Ormanı- Fatih Çeşmesi
Etkinlik Türü Toplantı
Etkinlik Sorumlusu Osman Ertuğrul AKTÜRK
İletişim 05302823098
Katılım Türü 12 TL

İTÜ Orienteering Kulübü, Belgrad Ormanı’nın çeşitli bentlerinde düzenlenen orienteering antrenmanlarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl eğitime daha fazla önem vererek gelecek olan arkadaşlara bu sporu öğretmek amaçlanıyor. Bu antrenmanların dışında okul içinde koşu antrenmanları da devam etmektedir. İletişim için İTÜ Orienteering Kulübü Facebook sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Bu pazarki antrenmana gelecek olanların Cumartesi saat 12'ye kadar anketi doldurmaları gerekiyor. Ankete "bilet al" butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SERVİS KALKIŞ:

1- 8.15’da Zincirlikuyu Metrobüs durağı (Sarıyer yönü)

2- 8.20’de 4. Levent Otobüs Durağı (Askeriyenin köşesi)

3- 8.30'da İTÜ Ayazağa Metro çıkışından hareket edecektir.

Hareket saatinden 5 dakika önce toplanma alanında olmak gerekmektedir. Servis geç kalanları beklemeyecektir.

NE GİYMELİYİM? 

Parkura uzun kollu, terletmeyen bir üstlük ve hareketinizi kısıtlamayan rahat, bol bir eşofman altı ile çıkmanız önerilir. Varsa vücudunuzu saran bir tayt da hareket kabiliyetinizi arttıracaktır. Parkur sonrası için yanınızda yedek kıyafet ve çorap bulundurmanız faydalı olacaktır. Parkur alanı genellikle inişli-çıkışlı orman zemini ve patikalar olduğundan, kaymayan, tercihen altı dişli spor ayakkabı giymeniz önerilir.

BANA KAÇA MALOLACAK? :

Her şey dâhil kişi başı 12 TL'ye (Harita+SI+servis) bu antrenmanı tamamlayabilirsiniz. (Kulüp üyesi olmanız durumunda bu ücrette minik bir indirim olacaktır. Kulüp üyelik aidatı dönemlik 10TL'dır)

ÖNEMLİ BİR NOT: Lütfen gelme ihtimaliniz olduğu değil, gelmeyi planladığınız parkurlar için anketi doldurunuz. Doldurduktan sonra gelmeme durumunuz oluştuğunda bunu da son gece değil, daha uygun bir zamanda haber veriniz.

Doldurduğunuz anket sonuçlarına göre parkur kayıtlarınız yapılmakta, servis sayısı ayarlanmaktadır. Dolayısıyla kayıt yaptırıp gelmediğiniz her parkur için serviste bir kişilik yer kaplamış olmaktasınız. Ayrıca sizin için fazladan bir harita basılmış olmakta.

** Servis Sorumlusu: Osman Ertuğrul AKTÜRK - 05302823098

Bisiklet ve Triatlon Kulübü ve Orienteering Kulübü

Bisikletli Orienteering Yarışı

Orienteering Kulübü

Orienteering Günleri'19

Orienteering Kulübü

Salı Koşusu

Orienteering Kulübü

İOG Pazar Antrenmanı

Orienteering Kulübü

İOG Maltepe Gece Orienteering Antrenmanı