Orienteering Kulübü ve Orienteering Kulübü

Belgrad Ormanı Antrenmanı

Başlangıç Tarihi 06 Aralık 2015 07:30
Bitiş Tarihi 06 Aralık 2015 10:30
Yer Belgrad Ormanları
Etkinlik Türü Eğitim

İTÜ Orienteering Kulübü Belgrad Ormanı’nın çeşitli bentlerinde düzenlenen orienteering antrenmanlarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu yıl eğitime daha fazla önem vererek gelecek olan arkadaşlara bu sporu öğretmeyi amaçlayan kulüp, bu antrenmanların dışında okul içinde koşu antrenmanlarına da devam etmekte.
Bu pazarki antrenmana gelecek olanların Cumartesi sabahı saat 10'a kadar anketi doldurmaları gerekmekte.
SERVİS KALKIŞ:

1. 8:15’te Zincirlikuyu Metrobüs durağı (Sarıyer yönü)

2. 8:20’de 4. Levent Otobüs Durağı (Askeriyenin köşesi)

3. 8:30'da İTÜ Ayazağa Metro çıkışından hareket edecektir. Hareket saatinden 5 dakika önce toplanma alanında olalım. Servis geç kalanları beklemeyecektir.

NE GİYMELİYİM? : Parkura uzun kollu, terletmeyen bir üstlük ve hareketinizi kısıtlamayan rahat, bol bir eşofman altı ile çıkmanız önerilir. Varsa vücudunuzu saran bir tayt da hareket kabiliyetinizi arttıracaktır. Parkur sonrası için yanınızda yedek kıyafet ve çorap bulundurmanız faydalı olacaktır. Parkur alanı genellikle inişli-çıkışlı orman zemini ve patikalar olduğundan, kaymayan, tercihen altı dişli spor ayakkabı giymeniz önerilir.
BANA KAÇA MALOLACAK? : Her şey dâhil kişi başı 12 TL'ye (Harita+SI+servis) bu antrenmanı tamamlayabilirsiniz. (Kulüp üyesi olmanız durumunda bu ücrette minik bir indirim olacak tabi. Kulüp üyelik aidatı dönemlik 10TL'dır)
6 Aralık 2015 Belgrad Ormanı Pazar Antrenmanı katılım formu için tıklayınız. https://docs.google.com/forms/d/1lJgs4_4rYEqArIfUMWjCXYZMhS33QSGbdf-4jfJAlGU/viewform?c=0&w=1
ÖNEMLİ BİR NOT: Arkadaşlar, lütfen gelme ihtimaliniz olduğu değil, gelmeyi planladığınız parkurlar için anketi doldurunuz. Doldurduktan sonra gelmeme durumunuz oluştuğunda bunu da rica ediyoruz son gece değil, daha uygun bir zamanda haber veriniz. Doldurduğunuz anket sonuçlarına göre parkur kayıtlarınız yapılmakta, servis sayısı ayarlanmaktadır. Dolayısıyla kayıt yaptırıp gelmediğiniz her parkur için serviste bir kişilik yer kaplamış oluyorsunuz, ayrıca sizin için fazladan bir harita basılmış oluyor. Bu konuda sizlerden biraz daha hassasiyet bekliyoruz.

Bisiklet ve Triatlon Kulübü ve Orienteering Kulübü

Bisikletli Orienteering Yarışı

Orienteering Kulübü

Orienteering Günleri'19

Orienteering Kulübü

Salı Koşusu

Orienteering Kulübü

İOG Pazar Antrenmanı

Orienteering Kulübü

İOG Maltepe Gece Orienteering Antrenmanı