İTÜ Masası'nın 5. bölümü yayında! Bu bölümümüzde geçtiğimiz Şubat ayında kulüp ve takım başkanlarının 250. Yıl Hatıra Ormanı oluşturmak adı altında yandaş bir şirketin termik santraline geziye götürülmesiüzerine konuştuk ve konunun detaylarından bahsettik, İTÜ öğrencilerinin ve kulüplerinin konuya tepkisine ve yayınladıkları bildiriye değindik. İyi seyirler dileriz.
Yeni videolarımızdan haberdar olmak için Youtube kanalımıza abone olmayı ve zile basmayı unutmayın!